"Tarlada evrim, tarımda devrim"

Gizlilik Politikası

Partnerlerimizi koruruz

Firmamıza verilen tüm siparişler, firma ve kredi kartı bilgileri tarafımızca güvence altına alınıp, muhafaza edilir, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmaz. Firmamız, çeşitli amaçlar doğrultusunda kişisel veya kurumsal veri toplayabilir, örnekleme yapabilir, istatistik oluşturabilir. Aşağıda, toplanan kişisel veya kurumsal verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir.

WEB sitemiz üzerinden oluşturulan üyelik veya firmamız fatura, irsaliye, satış sözleşmesi gibi resmi evrakların yanı sıra çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) firmamız tarafından sektörün doğası gereği toplanır.

Firmamız belli zamanlarda değerli müşterilerine ve üyelerine başta kampanya bilgileri olmak üzere yeni ürün hakkında bilgi, promosyon teklifleri sunabilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda seçimini sitemize üye olurken yapabilir. Üye girişinin ardından hesap bilgileri bölümü aracılığıyla müşterinin tercihi noktasında bu seçim değiştirilebilir. Kendisine gelen bilgilendirme mesajında değişikliğe gidebilir.

Öte yandan sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için üyelerimizin IP adresi kaydedilir. IP adresleri; kullanıcıların tanımlanması açısından kullanılabilir. Ancak üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Firmamız, talep edilen kişisel bilgilerden ihtiyaç halinde kullanıcı ile iletişim kurmak için faydalanabilir. Söz konusu bilgiler; üyelerimizin kimliği deşifre edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma amacıyla veya pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, söz konusu müşteri bilgilerini kesinlikle gizli tutmayı, yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye deşifresini önler. Bunun için gerekli tüm önlemleri alır ve gereken itinayı gösterir. Bu konuda değerli müşteri ve üyelerine taahhütte bulunur.

 

Adınız *
Soyadınız*
Email *
Telefon
Yükleniyor...
Call Now Button