"Tarlada evrim, tarımda devrim"

Hakkımızda

Üretim Tesisimiz

Çerkezköy’de bulunan tesisimizde üretim yapıyoruz. Tesis içerisinde bulunan havuzlar içerisinde bulunan solucanlarımızı organik besliyor, gübre kalitemizi maksimum düzeyde tutmaya özen gösteriyoruz. .

Daha Fazla

Ofisimiz

Ofisimiz İstanbul’da. Okmeydanı semtinde bulunan ofisimizde üretim, pazarlama ve ar-ge ekiplerimiz halen çalışmalarına devam etmektedir.Web sitemiz ve sosyal medya çalışmalarımızı da ofisimizden yürütüyoruz.

Daha Fazla

Ekibimiz

İki ortaklı bir şirket olan Kizil Solcan’ın editörleri, sanat yönetmeni, üretim aşamasında çalışan elemanları ve ofis içerisinde organize olmuş emekçileri bulunmaktadır. Ekip, Türkiye’nin her yerine hizmet vermek için 7X24 çalışıyor.

Daha Fazla
Ürün Kalitemiz85%
Solucan Kalitemiz75%
Eleman Kalitemiz100%
Şirket Kalitemiz75%

Kızıl Solcan LTD. ŞTİ.

"Sanmam ki, hayvanlar aleminde dünyanın tarihi üzerinde mütevazi toprak solucanı kadar önemli rol oynamış başka bir yaratık olsun" - Charles Darwin

2017 senesinde kurulan şirketimiz içerinde homojen büyümeye inanan, deneyimli, azimli ve iş bilen ekibiyle çalışıyor. 

Kızıl Solucan gübresi üretimine 2016 yılının sonunda başladık. Küçük bir Konteyner da 50.000 Kırmızı Kaliforniya Solucanı ile başladığımız bu güzel yolculuğu bugün Çerkezköy-İstasyon mahallesi Ambar dere mevkisinde bulunan iş yerimizde üç çadırda 1.500.00 adet Kızıl Solucan ile  organik gübre üretimini sürdürmekteyiz.

Organik tarımın temeli organik tohuma ve organik kızıl solucan gübresine dayanmaktadır. Bizler inanarak ve aşkla sürdürdüğümüz organik gübre üretiminde evinde ve bahçesinde sağlıklı ürünler yetiştirmek isteyen ekoloji dostlarının.bitki ve çiçek yetiştirenlerin.bağ,bahçe,çay.tarla ekimi yapan çiftçilerimizin daima yanındayız. Her türlü organik solucan gübresi ve Kızıl Kaliforniya solucanı siparişleriniz de sizlere bir telefon kadar yakınız.

İletişim Tel: 0543 503 96 15- Gülnaz Parlak

Adınız *
Soyadınız*
Email *
Telefon
Yükleniyor...
Call Now Button