"Tarlada evrim, tarımda devrim"

Solucan gübresini kim kullanır?

Kimyasal gübrenin zararlarını görmüş bütün çiftçiler...
Organik solucan gübresi

Solucan gübresi nereye satılır?

Kırmızı Kaliforniya solucan gübresi üretimine giren kişileri kaygılandıran konu, ürettiği solucan gübresini nerelere nasıl satabilirim sorusu… Bu konu hakkında bilgi vermek gerekirse, solucan gübresi toprağa ve bitkiye sağladığı faydalara rağmen ne yazık ki ülkemizde pek tanınmıyor. Son yıllarda rağbet görmeye başladı. Ayrıca üreticinin birçoğu senelerdir kimyasal gübre kullanımına alışkındır. Edinmiş olduğu alışkanlıklardan kopmak istemezler. Çünkü kendilerini ve ürettiklerini riske atmak çoğu zaman doğru gelmez. Peki, Solucan gübresi nereye satılır?

Solucan gübresi nereye satılır?

Solucan gübresi nereye satılır?

Solucan gübresi nereye satılır?

Kaliteli Kırmızı Kaliforniya solucan gübresi kullanan üreticiler gerek verim artışı gerekse elde etmiş olduğu ürünün kalitesi açısından sonuçları gördüğü zaman solucan gübresi kullanımına ilgi gösteriyor. Üreticiler mantıklı olarak kar marjı güttüğü için solucan gübresi kullandığında emeğinin karşılığını da görmek istiyor. Solucan gübresi ile üretilmiş ürünün kalitesini ve verim artışını gördüğü zaman doğal olarak niye bu ürünü denemesin.

Fakat solucan gübresinin pazarlama satış süreci uzun süreçli, sabır isteyen durum biraz uğraşmak gerekiyor. Üretilen solucan gübresinin kaliteli üretilmesi gerekiyor ki numune olarak dağıtmış olduğumuz solucan gübresini kullanan üretici fayda görebilsin. Solucan gübresini pazarlama konusunda sıkıntı yaşanmasın ve sürdürülebilir müşteri potansiyeliniz oluşsun.

Solucan kullanım alanları ve pazarlanması

Solucan gübresini öncelikle kullanma potansiyeli olan alıcıları şöyle sıralayabiliriz;   fideciler, seracılar, hobi bahçecileri, peyzaj şirketleri ve meyve sebze üreticileri gibi hali hazırda müşteriler olarak tercih edilmeli. Kaliteli bir biçimde üretmiş olduğumuz solucan gübresini belirlenmiş olan müşterin grubuna bol bol numune dağıtarak ve gerekirse beraber uygulayarak ve takibini yaparak zamanla solucan gübresi pazarı oluşturulabilir. Öte yandan üretilen olan Kırmızı Kaliforniya solucan gübresinin analizinin yapılması ve analiz sonuçlarına göre pazarlanmaya çalışılan solucan gübresinin kalitesini kanıtlamaktır.

Bununla beraber çok sayıda alım yapacak olan kişiler ya da büyük firmalar, kendileri numune alıp analiz yaptırabilir ve sonuçlar olması gereken düzeyde çıkarsa;  ona yönelik yüklü bir alım yapabilirler. Bu yüzden  üretmiş olduğumuz solucan gübresinin kaliteli olmasına özen göstermeliyiz ki pazarlaması konusunda sıkıntı yaşanmasın. Umarız “Solucan gübresi nereye satılır?” sorusuna yanıt bulmuşsunuzdur.

Bir reklam : Kırmızı Kaliforniya solucanı fiyatları sitemizde çok ucuz.

 

Yorum Alanı

Adınız *
Soyadınız*
Email *
Telefon
Yükleniyor...
Call Now Button