"Tarlada evrim, tarımda devrim"

Solucan gübresi ile toprağına can ver

Solucan gübresi satışı nasıl yapılır, solucan gübresi fiyatları konusunda belirleyici etkenler...

Solucan gübresi satışı ve solucan gübresi fiyatları hakkında bilgiler. Sipariş için iletişim formu ve daha fazlası.. Kırmızı Kaliforniya solucanı ve onun mucizeleri…

Organik Gübre

Organik Gübre

Toprağın zehirlendi, verimin düştü

Maliyetin yüksek, kazancın az

Kimse seni dinlemiyor fakat üretmen bekleniyor

B İ L İ Y O R U Z!…   Gerçek bir ÇÖZÜMÜMÜZ var!

Solucan gübresi satışı

Tarımsal faaliyetlerinizde yüzde 40 verim ve rekolte artışı sağlayan Kırmızı Kaliforniya solucanı gübresi, erkencilikle daha fazla kazanacaksınız. Solucanı gübresi ile artık tonlarca para döküp aldığınız kimyasal gübreye mahkum değilsiniz! Toprağın verimini, bitkinin direncini artıran bu organik gübre maliyetlerinizi de minimize ediyor. Gübrenin yüzde 40 su tutma özelliği ile sulama maliyetlerini düşüren solucan gübresi, toprağınıza ve ürünlerinize ‘sihirli bir değnek’ gibi dokunacak. Ayrıca solucan gübresi ile ürettiğiniz meyve ve sebzeleriniz tamamen organik olmasının yanı sıra tat ve lezzeti de kimyasal gübrelere göre daha kaliteli ve doğal olacak.

Solucan gübresi satışı ve solucan gübresi fiyatları Kimyasal gübreye mahkum değilsiniz

Her yıl azar azar zehirlemek zorunda kaldığınız topraklarınız, bir süre sonra ölüyor değil mi? Çünkü doğa ana kendine yapılan haksızlığı asla unutmaz… Ama solucan gübresi ile organik beslediğiniz topraklarınız sayesinde doğayla barışacaksınız.  Solucan gübresi, toprakta PH değerini ayarladığı gibi toprağın direncini beş yıl gibi bir sürede artırıyor. Bu da size; verim, rekolte, erken ürün alma, kimyasal atıkla kirlenmemiş ürün, bol kazanç ve sürdürülebilir tarımsal faaliyet olarak geri dönüyor.

Çevre, toprak kirliliği, tarım ürünlerinin azalması, çiftçinin giderek toprağından uzaklaşmasına neden olan bu ‘dava’ en çok üreticinin davası… Bu haklı davanızda, Kırmızı Kaliforniya solucanı ile topraklarınızda devrim yaratın,  siz de kazanın, tüketici de kazansın. Doğa da, ülkemiz de…

Solucan Gübresi Fiyatları

NOT: Solucan gübresi hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Para kazanmanın oldukça güç olduğu günümüzde, az sermaye ile hem doğayla iç içe yaşamak hem de para kazanmak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise size bir teklifimiz var. Artık tüm bunları yapabilirsiniz. Az sermaye ile kendi işinizi kurabilir, doğa içinde kendinize ait yeni bir yaşama adım atabilirsiniz. Üstelik tüm bu hayallerinizi gerçekleştirirken, hatırı sayılır miktarda para da kazanabilirsiniz. Eğer siz de bu hayallerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız, Türkiye’de son dönemde yeni yeni tanınmaya başlanan ve Tarım, Gıda ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından da desteklenen Kırmızı Kaliforniya solucanı üretimi tam size göre… Kırmızı Kaliforniya solucanı fiyat bilgisi için lütfen sayfayı ziyaret edin.

Adınız *
Soyadınız*
Email *
Telefon
Yükleniyor...
Call Now Button